Öngörüleri Çıkabilen Analist: Bu 2 Altcoin En İyi Koşucu Olacak!

Kripto piyasasındaki heyecan devam ediyor. Bitcoin ve çoğu altcoin şimdilik yeşil bölgenin keyfini çıkarıyor. Bununla birlikte bu rallinin uzun ömürlü olup olmayacağı tartışmalı. Ancak, analistler bazı altcoinlerden oldukça umutlu. Popüler bir kripto analisti, iki altcoinin bir sonraki boğa koşusunda en iyi performans gösteren kriptolar olacağını ileri sürüyor.

Bir sonraki LINK ve SOL, LINK ve SOL olmaya devam edecek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa yeni bir momentum kazandı. Ancak, bunun ne kadar süreceği belirsizliğini koruyor. Yine de son hamle, piyasa oyuncuları ve analistler için oldukça moral kaynağı oldu. Bu koşuda Bitcoin’in yanında bazı altcoinler ön plana çıktı. Bir çok analist bu kripto para birimlerinin daha fazlasını yapacağını ileri sürüyor. Bunlardan birisi de isabetli tahminleriyle tanıdığımız Bluntz takma adlı analist. Bluntz’un başarılı tahminleri için bu makaleye göz atınız.

Analist, sosyal medya platformu X’teki 224.800 takipçisine Solana ve Chainlink’in son rallilerini değerlendirdi. Bluntz, bu iki altcoinin geçmişe dayalı olarak diğer kriptolardan daha iyi performans göstereceğini gösterdiğini söylüyor. Bu bağlamda analist, 2 altcoin için şu tahminlerini paylaşıyor:

Görünüşe göre tüm ‘majörler’ arasında SOL ve LINK şu anda görebildiğim en iyi performans gösteren iki kripto. Tecrübelerime göre, ilk koşanlar genellikle boğa piyasası boyunca daha iyi performans göstermeye devam ediyor. Doğal olarak, insanlar tekneyi kaçırdıklarını düşünüyor. Ayrıca, bunun yerine geciktikleri umuduyla diğer coinleri kovalamak istiyor. Bunu zaman zaman ben de yaptım. Ancak genellikle ‘bir sonraki LINK’ veya ‘bir sonraki SOL’ olmadığını hatırlamakta fayda var. Bir sonraki LINK ve SOL, LINK ve SOL olmaya devam edecek IMO (bence).

Bluntz’a göre BTC karşısında lider altcoin bir hamle yapacak

Analist ayrıca Bitcoin (BTC) karşısında Ethereum (ETH) üzerinde de duruyor. Bluntz, ETH/BTC’nin yutan mum da dahil olmak üzere çeşitli göstergelere dayanarak, bir yükseliş trendinin başlangıcında olduğunu tahmin ediyor. Analist, yatırımcıların, bir varlığın düşüş trendinin tersine dönmek üzere olduğunu gösterebileceğinden, yutan bir yükseliş mumunu izlediğini belirtiyor. Bu doğrultuda, öngörülerini şu şekilde açıklıyor:

ETH haftalık kapanışı yalnızca yutan bir [mum] olarak yapmakla kalmadı, aynı zamanda haftalık boğa sapmasını da teyit etti. Bunu ETH/BTC‘deki haftalık 200 MA’nın (hareketli ortalama) ilk testiyle birleştirin. Bence oldukça güzel bir yukarı hareket için hazırlanıyor. Aylardır devam eden ve nihayet sona ermiş gibi görünen düşüşün ardından çok hoş bir değişiklik.

Yükselen ETH/BTC grafiği, Ethereum’un muhtemelen Bitcoin’den daha iyi performans göstereceği anlamına geliyor. ETH/BTC bu yazı sırasında 0,0511 BTC’den (1.753 dolar) işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir