Meclis Başkanı Kurtulmuş’tan HEDEP Ziyareti!

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, bugün HEDEP Meclis Grubu’nu ziyaret etti. Numan Kurtulmuş’u HEDEP Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan karşıladı.

Birgün’ün aktardığına göre, görüşmenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Tuncer Bakırhan, “Kongremiz olmuştu. Bize başarılar diledi. Verimli, güzel bir görüşme oldu” ifadelerini kullandı.

Bakırhan, şunları söyledi: “Kendilerinin söylediği gibi önümüzdeki dönem Meclis’in daha hoşgörülü, diyalog içerisinde olacağı bir süreç olmasını talep ediyoruz. Ziyaretlerinden dolayı da kendilerine teşekkür ediyoruz.”

Numan Kurtulmuş’un Meclis Başkanı seçilmesinin ardından kendisini ziyaret eden HEDEP Grubuna iade-i ziyaret gerçekleştirdiği belirtilirken görüşmede olası yeni Anayasa çalışmasının da gündeme gelmesi bekleniyordu.

Kurtulmuş, daha önce de iade-i ziyaret kapsamında CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, SAADET Grup Başkanı Selçuk Özdağ ile bir araya gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir