İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! Yasemin Şefkatli güzel haberi verdi

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya geldi.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını aldı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir oldu.

“BİRİNİN KALBİNDE SORUN VAR”

Dede İbrahim Tatlıses, bebeklerin doğumunun arından gün sevenlerini üzen bir haber verdi. X (Twitter) hesabından ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu söyleyen 72 yaşındaki ‘İmparator’, torunu İbrahim Ayel’in ameliyat olduğunu açıkladı.

Bebeğinin durumu merak edilen Şefkatli, daha sonra yaptığı paylaşımlarda ameliyatın başarılı geçtiğini ve İbrahim Ayel’in yakında eve döneceğini söyledi.

MÜJDELİ HABER GELDİ

Yaşananların ardından Yasemin Şefkatli, müjdeli haberi verdi.

611 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden minik oğlunun eve döndüğünü duyuran ünlü isim, ikizlerinin fotoğrafını yayınlayarak şu mesajı yazdı:

Aşklarım, elleriniz hiç ayrılmasın. Ayel evine geldi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir