Günlük Burç Yorumuna Göre 13 Mart Pazartesi Günün Nasıl Geçecek?

13 Mart Pazartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 13 Mart Pazartesi günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları…

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, sabah saatlerinde gerek sağlık, gerekse finansal konularla ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve eğitim, seyahat, yayıncılık, uzak tanıdıklar ve hukuki konular gündemine yerleşiyor. Gün ortasında, sağlığınla ilgili hassasiyetler ya da sağlığınla ilgili görüşmeler yapabilirsin. Aynı zamanda eğitim, seyahat ya da hukuki konularla ilgili de bazı sorumluluklar üstlenmen gerekebilir. Akşam saatlerinde ise maddi konularla ya da sağlığınla ilgili birtakım streslerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, sabah saatlerinde partnerinle ya da ortaklarınla iletişimini, ilişkilerdeki bağını güçlendirebileceğin etkiler altında olacaksın. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve sağlık konularıyla finansal konular senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da finansal konularla, sağlığınla ya da sosyal çevrendeki kişilerle ilgili sorumlulukların artabilir ve bazı görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise maddi konularla ilgili bazı streslerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, sabah saatlerinde sağlığınla ya da finansal konularınla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve ikili ilişkiler, evliliğin, ortaklıkların, diğer insanlarla etkileşimin senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da kariyerinle, iş görüşmelerinle veyahut ikili ilişkilerinle ilgili sorumlulukların artabilir, sana ağır geldiğini hissedebilirsin. Engel ve gecikmelerle karşılaşman da mümkün. Akşam saatlerinde ise ilişkilerinle ilgili bazı sorgulamalar yapabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, sabah saatlerinde partnerinle ya da çocuğunla ilişkini güçlendirebileceğin etkiler altında olacaksın. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve sağlığın, işin, sorumlulukların senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da turizmle, seyahatle, yayıncılıkla ve eğitimle alakalı sorumlulukların artabilir. Uzaklardaki bazı tanıdıklarınla ilgili streslerin de olabilir. Akşam saatlerinde ise sosyal hayatın ya da sosyal çevrenle ilgili birtakım ikilemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, sabah saatlerinde ailenle ya da evinle, gayrimenkulle alakalı bazı görüşmelerin olabilir. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve aşk hayatın, çocukların senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da aşk hayatınla ilgili kafana taktığın bazı konular açığa çıkabilir veyahut finansal konularla ilgili bazı sorumlulukların canını sıkabilir. Akşam saatlerinde ise sorumluluklar ve keyif arasında ikilem yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, sabah saatlerinde partnerinle ya da çocuklarınla iletişimini güçlendirebilir ya da çocuğunun eğitimi ile alakalı bazı görüşmeler yapabilirsin. Ticari işlerin açısından da destekleyici bir zaman dilimi olacaktır. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve ev, aile, gayrimenkul konuları senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da aile bireyleriyle, eşinle ya da ev konularıyla ilgili görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise uzak şehirlerdeki tanıdıkların veyahut seyahatlerinle ilgili bazı gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, sabah saatlerinde ailenle, maddi konularınla ya da aile bireylerinin sağlığıyla ilgili görüşmeler yapabilirsin. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve yakın çevren, dostların, akrabaların, iletişimin ve eğitim konuların senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da iş yoğunluğun fazla olabilir ve seni strese sokabilir. Akşam saatlerinde ise finansal konularla ya da sağlığınla ilgili zihnini meşgul eden durumlar olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, sabah saatlerinde yakın çevrenle görüşmelerin olabilir ya da ticari işlerinle ilgili görüşmeler yapabilirsin. İletişim becerilerinin kuvvetli olabileceği bir zaman dilimi seni bekliyor. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve sağlık konuları, maddi konular, kazançların senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da partnerinin ya da çocuğunun masraflarıyla ilgili bazı streslerin olabilir. Akşam saatlerinde ise ilişkindeki değerini sorgulayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, sabah saatlerinde sağlığınla ya da finansal konularınla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Ruhsal açıdan kendini güçlü ve kararlı hissedebileceğin bir zaman dilimi olacaktır. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve enerjin, motivasyonun yükseliyor. Gün ortasında da ailenle, aile bireyleriyle ilişkilerinle ya da aile büyüklerinle ilgili bazı streslerin olabilir. Akşam saatlerinde ise sağlığınla ya da sorumluluklarınla ilgili bir çözümsüzlük hissedebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, sabah saatlerinde sosyal hayatın aktif ve sosyal çevrenle görüşmelerin yoğun olabilir. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve sağlık konuları, geri planda yürüttüğün işler senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da ticari işlerinle, kardeşlerin ve yakın çevrendeki kişilerle ya da çocuğunun eğitimiyle alakalı sorumlulukların artabilir. Engel ve gecikmelerle karşılaşabilirsin. Sağlığınla ilgili de birtakım gündemlerin, hassasiyetlerin olabilir. Akşam saatlerinde ise çocuğun ya da aşk hayatınla ilgili bir çözümsüzlük hissedebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, sabah saatlerinde, işinle ve kariyerinle ilgili önemli görüşmeler yapabilirsin. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve sosyal hayatın, sosyal çevren senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da maddi konularla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Engel ve gecikmelerle karşılaşman, veyahut para çıkışları yaşaman mümkün olabilir. Akşam saatlerinde ise ailenle ya da evinle ilgili bazı streslerin söz konusu olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, sabah saatlerinde ticari işlerinle, eğitiminle, yayıncılıkla ya da uzaktaki tanıdıklarınla bazı görüşmeler yapabilir, fayda sağlayabilirsin. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve işin, kariyerin senin için ön plana çıkıyor. Gün ortasında da kariyerinle alakalı sorumlulukların artabilir ve engellerle, gecikmelerle karşılaşman mümkün olabilir. Sağlığınla ilgili hassasiyetlerinin olması da mümkün. Karamsarlıklara meyilli olabilirsin. Akşam saatlerinde ise iletişim problemleri yaşaman mümkün. Sevgiyle kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir