Ayrılık Acısı Yaşayan Mehmet Ali Erbil’den Eski Nişanlısı Gülseren Ceylan İçin Tartışma Yaratacak Sözler!

Nişanlısı Gülseren Ceylan ile yollarını ayıran Mehmet Ali Erbil, ayrılık sonrası eski sevgilisi hakkında olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Erbil, eski nişanlısı Ceylan için ‘Kendisi sürekli ‘Ben onurlu bir kadınım kimseden bir şey almam’ demesine rağmen giderken yüzüğü istedim vermedi’ şeklinde konuştu. Detaylar ?

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil ve sevgilisi Gülseren Ceylan’ın inişler ve çıkışlarla dolu ilişkisi bir süredir magazin gündemini meşgul ediyordu.

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’den bir yaş küçük olan Gülseren Ceylan ve 66 yaşındaki sunucunun ilişkisi aralarındaki yaş farkı nedeniyle epey eleştiriliyordu.

Ancak Ceylan “Durumun parayla ilgisi yok. Ben onun yanında çok mutluyum. Hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum kimsenin ne dediği de umurumda değil” şeklinde konuşarak aşkını savunmuştu…

Üstüne Erbil, doğum gününde genç sevgilisine evlilik teklifi etmişti: Ufukta düğün var derken, çat kapı ayrılık geldi!

Ayrılığı Gülseren Ceylan “Mehmet Ali Erbil’le yollarımı ayırdım. Kendisine hayatta başarılar dilerim. Buradan toplu cevap olsun. Bir daha da bu konu hakkında konuşmayacağım” şeklinde duyurmuştu.

Yeni Günaydın’a konuşan Mehmet Ali Erbil de ayrılık iddialarını doğrulayarak olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Erbil “Zaten son zamanlarda istekleri bitmiyordu. Ev, araba, pırlantalar istiyordu. Zaten kredi kartım ondaydı ama yine de para hırsı ağır bastı” dedi.

“Giderken 180 bin lira değerinde tek taş yüzüğü de aldı. Kendisi sürekli ‘Ben onurlu bir kadınım kimseden bir şey almam’ demesine rağmen giderken yüzüğü istedim vermedi.”

Erbil “Her şeyini toplayıp gitti. Barışmam söz konusu değil” diyerek ilişkilerinin sona erdiğini açıkladı.

Sizin bu açıklamalara dair düşünceleriniz neler? Yorumlara buyurun ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir